Yeni Nesil CSS Çerçevesi
Dora'nın performansının arkasında Tailwind CSS var!
Dora Haber Teması, diğer birçok tema arayüzünde kullanılan Bootstrap yerine, yeni nesil CSS çerçevesi Tailwind CSS'i kullanıyor...

Çok Daha Az Kod!

Tailwind CSS, sadece kullanılan HTML ve Javascript bileşenlerini tarayarak, çok daha az koda sahip statik CSS dosyaları oluşturur.

Yüksek Hız ve Performans

Tailwind CSS, çok daha az kodla daha zengin stillerin oluşturulmasını sağlar. Bu da LightHouse skorlarına yüksek hız ve performans olark yansır.

Hızlı Oluşturma ve Geliştirme

Tailwind CSS, klasik CSS yazmanın çok ötesinde önceden oluşturulmuş stil sınıfları sayesinde, arayüz oluşturma ve geliştirme süreçlerini hızlandırır.

Rakipsiz tema seçenekleri ile Dora!
Kulga Haber Yazılımı Dora, zengin tema bileşenleri, kolay düzenlenebilir tema seçenekleri, sürükle-bırak blok yönetimi ve yeni CSS servisi ile haber temanızı
size özel hissettirecek bir altyapı sunuyor!
Zengin Header & Footer Seçenekleri

Haber sitenizin Header ve footer alanları için farklı tasarımlardan dilediğinizi tek tıkla aktif edin ve renklerini düzenleyin.

Blok Yönetimi ile Sürükle-Bırak Sıralama

Gelişmim Blok Yönetimi ile Dora Haber Temanızın ana sayfasındaki tüm katmanları istediğiniz gibi sürükle-bırak ile sıralayın.

20'den Fazla Haber Kategori Tasarımı

20'den fazla haber kategori blok tasarımı ile haber sitenizin ana sayfasında haberlerinizi limitlerini ayarlayarak yayınlayın.

Manşet Seçenekleriyle Farkınızı Ortaya Koyun!

Haber sitenizin ana sayfasına Standart, tam genişlikte veya kare görünümündeki manşet seçeneklerinden dilediğinizi ekleyin.

Dora'ya Özel Servis Blokları

Dora, para piyasaları, hava durumu, puan durumu ve fikstür gibi servisleri farklı tasarımlarla sitenize eklemenizi sağlar.

Kolay Uygulanabilir Tema Ayarları

Temanızın responsive ekran boyutlarını, fontları, logo görünümlerini, kolayca düzenleyip, CSS servisi ile özel CSS'inizi oluşturun.

5 Farklı Foto Galeri ve Video Blok Tasarımı

Foto galeri ve video içerikleriniz için 5 farklı blok tasarımından dilediğinizi seçerek ana sayfanızı zenginleştirin.

Yerel Haberleriniz için 3 Farklı Haber Blok Tasarımı

Dora Haber Teması 3 farklı tasarım seçeneği ile yerel haberlerinizin dikkat çekmesini sağlar.

Ayarlanabilir Aktif Haber Blokları

Trend Haberler, Editörün Seçtikleri, Son Haberler, Çok Okunanlar ve Popüler Haberler gibi bloklarını sitenize ekleyin.

İç Sayfalar Sidebar Yönetimi

İç sayfaların sağındaki Sidebar alanındaki blokları aktif/pasif edin, sürükle-bırak ile sıralamalarını değiştirin.

Mükemmel Google Search Console değerleri!
Kulga Haber Yazılımı Dora, yazılım ve arayüz altyapısı ile Google Search Console skorlarınızı zirveye çıkarıyor!
1

Mükemmel Sayfa Deneyimi

Kulga Haber Yazılımı Dora ile haber sitenizin tüm sayfaları, mobil ve masaüstü cihazlarda "0" hata ve "0" uyarı ile yüksek hızlı sayfa deneyimi skorları elde eder!

2

Önemli Web Verileri

Search Console'daki Önemli Web Verileri raporlarınızda yetersiz URL hatası almazsınız. Web verileriniz daima en iyi sonuçlara sahip olur.

3

Kusursuz Mobil Kullanılabilirlik

Dora'nın mobil ve masaüstü arayüzü, GSC Mobil Kullanılabilirlik raporlarında %100 başarılı skorlarla kullanıcılarınıza sorunsuz gezinme deneyimi sunar.

Haber siteniz Güncelleme Bulutu ile sürekli güncel!

Ticari Panel yazılım geliştirme ekibinin yazılım ve tema arayüzünde yaptığı güncelleme çalışmaları ile tüm yenilikler, düzenlemeler ve hata ayıklamaları, yeni versiyon yayınlanarak anında sitenize uygulanır. Git ve NodeJS teknolojilerine sahip Güncelleme Bulutu servisimiz ile haber siteniz sürekli güncellenerek gelişmeye devam eder.

Google WebP Desteği

Google'ın geliştirdiği ve PageSpeed testlerinde kullanılmasını önerdiği yeni nesil resim formatı Webp, ilk kez Haber Sistemi Kulga'da.

MySQL+MongoDB

Sitenizde en yüksek hızı sağlamak için MySQL ile birlikte MongoDB veritabanı yapısı, haber yazılımları içerisinde ilk kez Kulga’da!

Yapısal Veri İşaretleyici

Haber ve tüm içeriklerinizi, miPanel ile otmatik olarak yapılandırılmış verilere dönüştürün, arama sonuçlarında zirveye çıkın.

Kulga Haber Yazılımı fark yaratır!
Kulga Haber Yazılımı Dora, kullandığı teknolojiler, temiz ve standartlara uygun kod yapısı ve sürekli stabil mikroservisleriyle, haber sitelerinizi hak ettiği doruk noktaya yerleştirir.
Haber Metni İçinde Reklamlar

Kulga Haber Yazılımı ile haber detay metinlerinin arasına iki farklı reklam yerleştirebilir, reklamlarla birlikte veya reklamsız haber metni içinde seçtiğiniz haberleri 'Önerilen Haber' olarak gösterebilirsiniz.

Manşet Arası Reklamlar

Kulga Haber Yazılımı'nda 3 manşet gösterim türünde de 5, 10 ve 15. haber bloklarına manşet arası reklam yerleştirebilirsiniz. Manşet arası reklamlarınız tüm cihazlarda kusursuz görüntülenir.

Google Dostu SEO

Sürekli geliştirilen üstün SEO altyapısına sahiptir. Gelişmiş arama motoru optimizasyonu (SEO) ile arama motorlarında web sitenizi en üst sıralara taşır.

AMP ile Hızlı Google Sonuçları

AMP, yani Hızlandırılmış Mobil Sayfalar için geliştirdiğimiz yeni Dora AMP ile haberler, foto galeri, videolar ve köşe yazıları gibi içerikleriniz Google'da hızla indekslenir.

Önerilen Haberler

miPanel'de her bir haberi eklerken, dikkat çekmek istediğiniz veya ilişkili olan diğer haberleri 'Önerilen Haber' olarak haber detay sayfasına yerleştirebilirsiniz.

Haber Detayında Video

Haber detay sayfasında, haber görseli yerine direkt haberin videosunu yayınlamak isterseniz, sadece Youtube video ID tanımlaması yapmanız yeterli.

Responsive Embed ile Sorunsuz Videolar

Responsive Embed ve özel Play butonu özelliği sayesinde haber detay veya video sayfasına eklediğiniz Youtube videolarınız tüm cihazlarda sorunsuz gösterilir.

Kategoriler İçin Renk Belirleme

Haber kategorileri için renk belirleyebilirsiniz. Kulga temasında haber kategori sayfaları ve haber bloklarındaki kategori butonları, belirlediğiniz renkte gösterilir.

Sıkça Sorulan Sorular
Sorularına cevap vermek, bizi mutlu eder.

Evet. Kulga Haber Yazılımı Standart ve Dora temalarına ait lisans fiyatları tek seferliktir.

Kulga Haber Yazılımı, Türkiye'nin ilk Bulut Tabanlı ve mikroservis mimariye sahip haber yazılımıdır. Bulut platformda sürekli geliştirilen yazılımlarımızda, müşterilerin özel taleplerine göre geliştirme yapılmamaktadır. Elbette ki müşterilerimizin görüşleri, yazılım ile ilgili önerileri Ticari Panel için büyük önem taşımaktadır. Bu çerçevede talep ettiğiniz özellikler şayet tüm kullanıcılarımız için yararlı ve yazılımın genel yapısına uygun olacak çerçevede ise, ilgili talepleri değerlendirerek Güncelleme Bulutu çalışma planımıza dahil ediyoruz. Ve müsait ilk güncellemede söz konusu özellikleri yazılımımızda aktif ederek kullanıcılarımıza sunuyoruz.

Elbette. Kulga Haber Yazılımı, sürekli geliştirilmektedir. Arama motoru optimizasyonu (SEO) konusundaki gelişmeler başta olmak üzere, tema iyileştirme ve geliştirmeleri, blok tasarımları, hız ve performans iyileştirmeleri, yeni modül ve bileşen geliştirmeleri gibi birçok konunda Kulga Haber Yazılımı, yayınlanan sürümlerle sürekli güncellenmektedir.

Güncellemeler, Güncelleme Bulutu isimli otomasyonumuz sayesinde anında tüm Kulga Haber Yazılımı kullanıcılarına tamamen ücretsiz sunulmaktadır.

Kulga Haber Yazılımı ve bulut platformumuz için bu bir zorunluluk değil, bir gereksinimdir. Kulga Haber Yazılımı, %99,99 uptime oranı ile profesyonel hosting ve sunucu hizmetleri sunmaktadır ve tüm sunucularımız firmamıza ait fiziksel sunuculardır. Bu kapsamda tüm sunucularımızda sürekli Kulga Haber Yazılımı'na özel optimizasyon çalışmaları yapılmakta ve haber sitenizin en yüksek hıza ve performansa sahip olması sağlanmaktadır. Yine sürüm güncellemelerinin Güncelleme Bulutu teknolojisi ile tüm kullanıcılarımıza aynı anda dağıtılabilmesi için hosting hizmetlerinin firmamız tarafında yönetilmesi gerekmektedir.

Hosting hizmetini de firmamızdan alıyor olmakla, hosting konusundaki tüm sorumluluklar firmamıza ait olacağı için, siz sadece haber sitenizi profesyonel altyapımızı kullanarak yönetmeye odaklanabilecek ve hosting, sunucu sorunları ile uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.

Ve en önemli etken: Güvenlik ve Yedeklilik... Medya İnternet, Türkiye'de ilk kez kendi yedekleme sistemlerini geliştirerek 4 farklı lokasyon ve ofis lokal sunucuları olmak üzere geniş bir Yedekleme ağına sahiptir. Veritabanı ve görsel dizinleri "Incremental (Artımlı) Backup" teknolojisi ile günde 12 kez yedeklenmektedir.

Firmamızla diyelim ki iki yıl kadar çalıştınız ve herhangi bir nedenle ayrılmaya karar verdiniz. Yazılımımızı size vermeyeceğimiz için sitenize verdiğiniz emekler elbette ki yok olmayacak. Bu durumda (ki çok nadir karşılaşırız) firma olarak sitenize yüklediğiniz tüm içeriklerin görsellerini ve veritabanı yedeklerini size sıkıştırılmış dosya halinde gönderiyoruz. Bu veri yedeklerini dilediğiniz yazılıma entegre ettirerek sitenizin geçmiş içeriğiyle yayınına devam etmesini sağlayabilirsiniz.

Not: Tüm içeriklerinize ait güncel veritabanı yedeğinizi dilediğiniz zaman miPanel'deki 'Site Ayarları' - 'miBack Hızlı Yedek' bölmünden tek tıkla indirebilirsiniz.

Yazılımımızın barındırıldığı hosting hesabı için müşterilerimize herhangi bir panel ve FTP şifresi vermiyoruz. Dosya yükleme/silme gibi dosya yönetimi işlemlerinizi, miPanel'de yer alan Dosya Yöneticisi uygulamamız üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

29 USD + KDV Tek Seferlik bir ücret ile sitenizin footer (alt) alanındaki Ticari Panel markasını ve linkini kaldırabilir veya istediğiniz marka ve linki yerleştirebiliriz. Yine dilerseniz panelinizdeki Ticari Panel markası yerine kendi markanızı da yerleştirebiliyoruz.

Fırsat Habercisi

Hemen abone ol, yeni fırsatları ve süper indirimleri kaçırmayın!